O NAS


Od ponad 20 lat jako inżynierowie posiadający uprawnienia budowlane, prowadzimy nadzory inżynierskie związane z realizacją obiektów budowlanych na terenie Polski, a także za granicą.

Doradzamy, projektujemy, wykonujemy wielobranżowy nadzór inwestorski przy realizacji przedsięwzięć budowlanych, przeprowadzamy kontrole stanu technicznego obiektów budowlanych.

Szeroki zakres działalności oraz rozwój firmy, który nastąpił na przestrzeni ostatnich lat zaowocował decyzją o stworzeniu GRUPY INŻYNIERSKIEJ. Do tej pory firma funkcjonowała pod nazwą Interstyl. Aktualnie, mając na względzie różnorodność naszej oferty stworzyliśmy nowy wizerunek firmy i zdefiniowaliśmy swoją tożsamość przez wprowadzenie nowej nazwy JJ GRUPA INŻYNIERSKA

Nasze doświadczenia zawodowe uzyskaliśmy pracując na różnych etapach procesu realizacji budów o zróżnicowanym profilu i charakterze takich jak np.:

• Ofertowanie i przygotowanie dokumentacji przetargowej obiektów budowlanych w Budimex Dromex S.A. i międzynarodowym departamencie przygotowania inwestycji w Centralnym Biurze Ferrovial Agroman w Madrycie);

• Udział w realizacji inwestycji budowlanych na kierowniczych stanowiskach (kierownik robót, kierownik budowy, inspektor nadzoru inwestorskiego): budowa wieży kontroli lotów międzynarodowego Lotniska Barajas w Madrycie, budowa Terminala II portu lotniczego Okęcie w Warszawie, budowa Terminala Ławica w Poznaniu, obiekty usługowo handlowe i biurowe na terenie całego kraju;

• Udział w procesie projektowania dużych obiektów budowlanych (Port lotniczy Okęcie w Warszawie);

• Udział przy opracowywaniu ekspertyz technicznych dotyczących istniejących obiektów budowlanych

• Opracowywanie przedmiarów, kalkulacji, kosztów i cen oraz kosztorysów do składanych ofert;

• Opracowywanie i analiza ofert i zapytań ofertowych;

• Współpraca z biurem technicznym w przyjmowaniu technologii robót oraz rozwiązań alternatywnych czy zamiennych w celu optymalizacji kosztów;

• Prowadzenie negocjacji i wybór podwykonawców na roboty budowlane;
• Przygotowywanie realizacji obiektów budowlanych;

• Kierowanie i nadzór nad procesami realizacji budowy.

• Przeglądy techniczne obiektów budowlanych

Zapraszamy do współpracy

Nasza Firma współpracuje z doświadczonymi inżynierami posiadającymi uprawnienia w branżach: architektonicznej, elektrycznej i instalacyjnej.
Oferujemy usługi inżynierskie na każdym etapie realizacji przedsięwzięć budowlanych w tym także kompleksową obsługę inwestycji budowlanych i remontów oraz usługi trakcie eksploatacji istniejących obiektów budowlanych w tym kontrole ich stanu technicznego.

Posiadane przez nas kompetencje, otwartość oraz skuteczność w osiągnięciu wyznaczonych celów, gwarantują naszym Klientom rzetelną i terminową realizację planowanych przedsięwzięć budowlanych a także fachową inżynierską obsługę z zakresu budownictwa w trakcie eksploatacji istniejących budynków.

DOŚWIADCZENIE, ZAANGAŻOWANIE, TERMINOWOŚĆ

Te cechy definiują naszą firmę. Oferując nasze zaangażowanie, wiedzę, ponad 20-letnie doświadczenie i efektywność w działaniu gwarantujemy naszym Klientom satysfakcję ze sprawnego i terminowego wykonania podjętych przez nich przedsięwzięć inwestycyjnych.

Opinie Klientów